96/5/28
تعداد نظرات:0
14:20
شماره مطلب:139652828444
-A A +A
آيت الله عبادي:

چشم جهانیان به رویش های انقلاب اسلامی دوخته شده است

آيت الله عبادي نماينده ولي فقيه در مراسمي از آقاي مرتضي ضيائي نسب دانش آموز بسیجی دارنده رتبه ٨ كنكور در گروه آزمايشي علوم انساني تقدير كرد.

به گزارش خبرگزاری بیست از خراسان جنوبی، آیت الله عبادی نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي امروز (28 مرداد) در دیدار با دانش آموز بسیجی مرتضی ضیائی نسب ( دارنده رتبه 8 کنکور 96 در رشته علوم انسانی) به نكات زير اشاره كردند:

مایه افتخار است که جوانان عزیز با شایستگی و انگیزه های که خودشان دارند و با تربیت متعهدانه خانواده ها و مربیانی که برای این سرمایه های بزرگ زحمت می کشند و زمینه رشد آنان را فراهم می کنند و به خصوص در فضای بسیج که فضای الهی و حرکت است برای کشور و استان کسب افتخار می کنند.

کارشناسان بیان می کنند رویش های انقلاب اسلامی بعد از چهار دهه به گونه ای است که در صحنه های مختلف با جوانان دهه 60 مطابقت می کنند و گاهی سبقت می گیرند مانند امثال شهید محسن حججی که در رویش ایمانی مشاهده کردیم از لحظه ای که با پدر و مادر خداحافظی کرد تا لحظه ای که در قتلگاه بود و این یک روی سکه است روی دیگر سکه جوانانی است که در عرصه علم و تکنیک و رشد دفاعی کشور تلاش می کنند.

انتظار است جوانان انقلاب اسلامی یک حرکت فراگیر در عرصه علوم انسانی و اسلامی به وجود آورند و در مقابل اندیشه های غربی ایستادگی کنند و این مهم با پشتکار و تلاش حاصل می شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.